Trashë Cover Lens USB capacitive Multi Touch Screen për 15,6 "Touch Screen Monitor

Përshkrim i shkurtër:

Thick Cover Lens USB Capacitive Multi Touch Screen for 15.6″ Touch Screen Monitor Product Specification: Size: 15.6inch Total Thickness: 2.4±0.3mm Outline of Cover Lens: 386.81*237.12±0.3mm Outline of ITO Sensor: 360.72*212.82±0.3mm Viewing Area: 345.23*194.54±0.3mm Active Area: 348.23*197.54±0.3mm TP Structure: G+G Controller: ILITEK, WEIDA, EETI, Silicon Works etc.(Optional) Cover glass thickness: 1.1mm,1.8mm,2mm,3mm,4mm,5mm,6mm (Optional) Cover glass treatments: ...


 • Vendi i origjinës: China
 • Brand Name: q-touch
 • Certifikimi: CE, RoHS, FCC
 • Çmimi: Negocimi
 • Details Paketimi: Paketa Standard eksportit
 • Kohë për dorëzim: 10-15days
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Furnizimi Aftësia: copë 20K / muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Trashë Cover Lens USB capacitive Multi Touch Screen për 15,6 "Touch Screen Monitor

  Specifikim produkti:

  Size: 15.6inch
  Trashësia Total: 2.4 ± 0.3mm
  Skica e Cover Lens: 386,81 * 237,12 ± 0.3mm
  Skica e ITO sensor: 360,72 * 212,82 ± 0.3mm
  Duke parë Area: 345,23 * 194,54 ± 0.3mm
  Sipërfaqja aktive: 348,23 * 197,54 ± 0.3mm
  TP Struktura: G + G
  Controller: ILITEK, Weida, EETI, silic Works etj (opsionale)
  Cover trashësi qelqi: 1.1mm, 1.8mm, 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm (Fakultativ)
  Cover trajtimet xhami: AG, AR, AF, AE (Fakultativ)
  CTP ndërfaqe: USB
  Sistemi operativ: Win7, Win8, Win10, WCE, Android, Linux, XP
  temperatura dhe lagështia punës: -20 ° C në 70 ° C, 20 ~ 85% RH, jo-kondensimit
  Mjedisi Magazinimi dhe lagështia: -30 ° C deri në 80 ° C, 20 ~ 85% RH, jo-kondensimit
  transparenca ≥85%
  Koha Response: <10ms
  shkarkimi ESD Air: 8KV
  ESD Kontakt shkarkimit: 4KV
  Pen goditur jetën: ≥10,000,000 / Pika
  Pen rrëshqitje qëndrueshmëri: ≥500,000 herë
  Gisht jetën prekje: ≥35,000,000 herë
  Certifikatat: CE, FCC, RoHS
  aspekt: 16: 9
  Raporti Shkalla: 100Hz
  Metoda Input: Gisht ose capacitive pen
  garanci: 1 Year

  capacitive Touch Screen :

  ekran capacitive touch është shumë e ndryshme me ekran tradicionale resistive touch. Kur punon në ekran resistive touch, ju mund të gjykojë vetëm një pikë me prekje. Dhe në qoftë se ka dy ose më shumë pikë touch, ju nuk mund të bëjë gjykime të drejta. Kështu ekran resistive touch vlen vetëm për të gjykuar një veprime të thjeshta të tilla si click, drag and drop. capacitive ekran multi-touch mund të tretem prekjen e përdoruesit në colleting multi-pikë sinjal dhe përcaktimin rëndësinë e sinjaleve, dhe të plotë dekretet e veprimit të ndërlikuar. Për më tepër, ju mund të ndjeni atë kur ju lehtë prekni projektuar capacitive touch panel sensor. qëndrueshmëri më të mirë, më shumë se 90% Shkalla e lehta të transmetimit, transparencë të lartë se sa tradicionale ekran resistive touch janë avantazhet e produkteve tona.

  Koha e dërgimit:

  • Mostrat në magazinë: 1 ~ 3 ditë pune
  • Projekti Customized: 10 ~ 15days për mostra
  • Prodhimi në masë: 10 ~ 18days

  FAQ:

  • Q. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
  • A: Ne jemi një fabrikë.
  • Q. A ka produktet tuaja kanë CE dhe RoHS certifikata?
  • A: Po.
  • Q. Çfarë është metoda të anijeve?
  • A: Nga Deti / ajrore / express, cilat metoda që do të përdoret në bazë të kërkesave të klientit.
  • Q. Çfarë është metodat e pagesës?
  • A: T / T, 30% depozitimin përpara prodhimin, balanca para ngarkesë.
  • Q. Çfarë Madhësia e ekranit me prekje mund të prodhojë?
  • A: 3.5 "deri 65", madhësia më e madhe janë kërkime dhe zhvillim.

  Aplikacion:

  • Touch Screen gjitha në një Kompjuter
  • Touch Screen laptop
  • POS Machine
  • Industria e Kontrollit industriale
  • prekje Monitor
  • kiosqeve informacionit
  • Gaming, Lottery etj
  • marketingut Multimedia
  • Banking / Fanancial Sistemit
  • touch Tabela

  Vizatime teknike:
  Trashë Cover Lens USB capacitive Multi Touch Screen për 15,6 "Touch Screen Monitor

  Trashë Cover Lens USB capacitive Multi Touch Screen për 15,6 "Touch Screen Monitor


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !
  WhatsApp Online Chat !