Rreth nesh

hhglkajgoi1

Shenzhen Quan prekje Electronics Technology Co, Ltd ndodhet në Meiying (Songbai) Zhihui Innovation Park, Yanluo Street, Bao'an District, Shenzhen City, Guangdong Province. Me transport të përshtatshëm, ajo është një ndërmarrje markë që ka përvojë profesionale në R & D dhe prodhimin e ekranet capacitive kontakt pas 12 vjet përvojë industrisë. Kompania fokusohet në aplikimet touch ekran, navigacion automobilave dhe inovacionit industrial në produktet kryesore të botës teknologjisë.
 
     Our team mainly serves precision instrumentation, high-end industrial, medical touch, car navigation, smart home, mobile devices and other electronic products.
 
     Bazuar në arteve të bukura dhe të integritetit, kompania merr një pamje globale, kushton rëndësi të madhe në përzgjedhjen e lëndëve të para në klasë të parë dhe cilësinë e shërbimit të klientit. Kompania jonë ka kaluar ISO9001: 2008 sistemit të menaxhimit të cilësisë certifikimit dhe certifikimit ISO / TS16949.
Ne mund të shpejt të sigurojë zgjidhje të kërkesës së produktit dhe të japë afatgjatë, të qëndrueshme 3.0-100inch cilësi të lartë, kosto-efektive ekranet capacitive kontakt. Prodhimet tona eksportohen kryesisht në Evropë,

për


WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !