за нас

hhglkajgoi1

Шенжен Quan допир Електроника технологија копродукции, Ltd е лоцирана во MeiYing (Songbai) Zhihui парк иновации, Yanluo Стрит, Bao'an округ, Шенжен Сити, провинција Гуангдонг. Со удобен превоз, тоа е претпријатие бренд кој има работно искуство во R & D и производството на капацитивни екран на допир, по 12 години искуство во индустријата. Компанијата се фокусира на примена на допир екран, автомобилската навигација и индустриски иновации во водечките светски технологија производи.
 
     Our team mainly serves precision instrumentation, high-end industrial, medical touch, car navigation, smart home, mobile devices and other electronic products.
 
     Врз основа на ликовната уметност и интегритет, компанијата зема глобален поглед, придава големо значење на изборот на првата класа суровини и на квалитетот на услуги на клиентите. Нашата компанија има положено ISO9001: 2008 сертификат за систем за управување со квалитет и сертификација на ISO / TS16949.
Ние брзо може да обезбеди побарувачката на производи и решенија испорача долгорочни, стабилни 3.0-100inch висок квалитет, ефективни осетлив на допир на екранот. Нашите производи се главно се извезуваат во Европа,

во врска со


WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !