19 "индустриски Капацитивните Мулти допир Ракавици поддршка на екранот за допир Киоск

Краток опис:


 • Место на потекло: Кина
 • Името на брендот: q допир
 • Сертификација: CE, ROHS, FCC
 • Цена: Преговори
 • Детали за пакување: Стандарден пакет извоз
 • Време на испорака: 10-15days
 • Начин на плаќање: T / T
 • Набавка Способност: 20K парчиња / месец
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !
  WhatsApp Online Chat !